Welcome
Najlepsze fotele podologiczne

Najlepsze fotele podologiczne

Profesjonalny salon podologiczny to nie tylko wykwalifikowany personel i szeroka oferta, ale także odpowiednio urządzony gabinet. Najlepszą wizytówką gabinetu podologicznego jest zarówno skuteczność podejmowanych działań, jak i komfort oraz wygoda podczas wykonywania rozmaitych zabiegów na stopach. Dlatego jednym z najważniejszych jego elementów jest fotel podologiczny. Wbrew pozorom ten element gabinetu podologa ma niebagatelne znaczenie. Zapewnia specjaliście wykonującemu zabieg swobodę, z kolei pacjentowi gwarantuje możliwość przyjęcia wygodnej pozycji.

Fotel podologiczny – dlaczego jest taki ważny?

Specjaliści zajmujący się leczeniem chorób stóp i właściciele gabinetów podologicznych doskonale zdają sobie sprawę, że na to, czy dany pacjent w przyszłości zdecyduje się ponownie skorzystać z ich usług i poleci je swoim bliskim, wpływa wiele różnych czynników. Wśród nich najczęściej wymieniane są osiągnięte w ramach podjętych działań rezultaty, przyjazna atmosfera oraz poczucie komfortu podczas zabiegu.
Nawet jeśli terapia zostanie skutecznie dobrana i będzie efektywna, ale wizyta w gabinecie skończy się bólem pleców, to pozostanie po niej pewien niesmak. Dlatego pacjent musi mieć możliwość wygodnie rozsiąść się w fotelu, zrelaksować się i odpocząć.
Niebagatelne znaczenie ma również samopoczucie specjalisty wykonującego zabieg. Nastawienie podologa w pewnym stopniu zależy od sprzętu, na jakim pracuje. Biorąc pod uwagę, że w gabinecie spędza od kilku do nawet kilkunastu godzin dziennie, powinien mieć do dyspozycji funkcjonalny, wysokiej jakości, trwały i bezpieczny sprzęt.
Odpowiednio dobrany fotel sprawi, że podolog będzie wykonywać zabiegi w wygodnej dla siebie i dla pacjenta pozycji. Przełoży się to na komfort pracy, a co za tym idzie, na lepsze samopoczucie. Dzięki niemu łatwiej będzie mu zatroszczyć się o pacjenta, tak aby od początku do końca wizyty czuł się w gabinecie miło i swobodnie.

Zobacz również:

Na co zwrócić uwagę wybierając fotel podologiczny?

Na rynku znaleźć można szeroki wybór foteli podologicznych. Nic więc dziwnego, że nie mając doświadczenia w wyborze tego typu mebli, trudno jest się na którykolwiek zdecydować. W naszym sklepie podologicznym Kerpro znajdziesz wykonane z najlepszych materiałów fotele podologiczne, które cechują się wysoką trwałością, dzięki czemu będą w stanie bez zarzutów służyć przez długie lata.
Wiele lat doświadczenia w pracy w branży pozwoliło nam stworzyć produkty skrojone na miarę potrzeb i oczekiwań zarówno właścicieli gabinetów podologicznych i ich pracowników, jak i ich pacjentów. Oferowane przez nas fotele zadowalają nawet najbardziej wymagające osoby, które nie uznają kompromisów pomiędzy wyglądem a jakością. Umożliwiają stabilne utrzymanie stóp w dogodnej pozycji. Każdy wyposażony jest w silnik elektryczny, umożliwiający ustawienie wysokości i nachylenia siedziska, jak również odchylające się na boki podnóżki, stanowiące ułatwienie dla osoby przeprowadzającej zabieg.
Każdy, kto kiedykolwiek pracował w gabinecie podologicznym wie, że fotel powinien móc się obracać w każdą stronę, a dodatkowo podnóżki powinno dać się regulować. W naszej ofercie są dokładnie fotele tego typu, np. fotel Penta, który można obracać do 45 stopni. Z kolei górna część fotela Omega obraca się o 360 stopni.
Warto w tym miejscu wspomnieć, że wszystkie dostępne w ofercie fotele podologiczne mają certyfikat produktów medycznych. Każdy objęty jest dwuletnią gwarancją, dlatego w razie jakichkolwiek problemów ze sprzętem można skorzystać z tego przywileju. Siedziska foteli wykonane się z najwyższej jakości sztucznej skóry, dzięki czemu bardzo łatwo jest je utrzymać w czystości. Wyglądają profesjonalnie i estetycznie, nawet pomimo intensywnego użytkowania.

Jaki model warto wybrać?

Poniżej znajdziesz krótkie opisy 3 różnych modeli foteli podologicznych, których zakup warto rozważyć.

Fotel Baehr Penta

Jednym z modeli, który zasługuje na szczególną uwagę, jest fotel podologiczny Baehr Penta. Gwarantuje on niebywały komfort, zarówno dla podologa, jak i dla pacjenta. Przy stosunkowo niskiej cenie specjalista zyskuje możliwość profesjonalnej obsługi i wykonywania zabiegów w dogodnych dla siebie warunkach.
Obsługa fotela Baehr Penta jest bardzo prosta, wręcz intuicyjna. Ustawienie zarówno wysokości, jak i kąta nachylenia siedziska umożliwia pedał nożny. Dodatkowo dostępna jest ręczna regulacja, która pozwala na płynne i precyzyjne ustawienie wysokości czy szybki powrót do pozycji wyjściowej.
Dzięki fotelowi Baehr Penta komfort i wygoda są gwarantowane. Obecność silnika elektrycznego do ustawiania wysokości i stopnia nachylenia siedziska umożliwia płynną regulację tych elementów. Pacjent wygodnie siedzi w fotelu, a podolog jednym szybkim ruchem ustawia go w odpowiedniej do zabiegu pozycji. Ręczna regulacja pozwala na właściwe ustawienie oparcia wraz z zagłówkiem, który jeśli tylko zajdzie taka konieczność można w dosłownie kilka sekund zdjąć.
Fotel Baehr Penta doskonale nadaje się dla pacjentów w każdym wieku – zarówno osób starszych, jak i dzieci. Poszczególne jego elementy wyścielone są miękką eko skórą, więc bardzo wygodnie się w nim siedzi, a o dyskomforcie czy bólu pleców nie ma nawet mowy.

Fotel Baehr Omega

Kolejnym modelem wartym polecenia jest Omega marki Baehr. Jest to połączenie najlepszych rozwiązań z zakresu ergonomii z innowacyjnymi technologiami stosowanymi w podologii. Fotel ten jest szczególnie polecany przez specjalistów ze względu na możliwość automatycznego powrotu do pozycji wyjściowej. Posiada on funkcję obrotu jego górnej części o 360 stopni, z możliwością blokady aktualnie wybranej pozycji, co również bardzo często się przydaje.
W fotelu Baehr Omega oparcie pleców przestawiane jest elektrycznie (od 90 do 180 stopni). Odchylane na bok podnóżki z łatwością się podnosi, przedłuża i rozchyla. Szeroki zakres regulacji fotela dopasowany jest do parametrów ciał pacjentów. Fotel jest produktem medycznym, bardzo wygodnym w obsłudze, czyszczeniu i konserwacji. Przy regularnej pielęgnacji nie straci na wyglądzie i będzie się prezentować przez długi czas jak nowy.

Fotel Baehr Maxima

Konkurencję dla dwóch wyżej wymienionych foteli stanowi model Maxima marki Baehr. Cechuje go bardzo wysoka jakość, która gwarantuje komfort dla obu stron. Nie dość, że posiada wszystkie zalety wcześniej opisanych modeli, to dodatkowo jest wyposażony w trzy silniki do regulacji wysokości, nachylenia siedziska (pozycja Trendenlenbourga 25°) i oparcia. Elementem wyróżniającym jest siedzisko, które jest dużo szersze niż w standardowych fotelach. 78 centymetrów szerokości to gwarancja wygody.
Atutem sprzętu jest bezstopniowe elektryczne przestawianie oparcia do pozycji leżącej w połączeniu z możliwością powrotu do pozycji wyjściowej, co w dużym stopniu ułatwia i przyspiesza pracę. Wysuwane podnóżki sprawiają, że podolog podczas pracy nie musi wykonywać ciągłych skrętów. Tapicerka fotela wykonana została z ekologicznego materiału, niezwykle przyjemnego w dotyku i łatwego do utrzymania w czystości.

Fotele dla każdego gabinetu, nie tylko podologicznego

Nie ulega wątpliwości, że widniejące w naszej ofercie fotele podologiczne mają wiele zalet. Oprócz tego, że zaliczają się do grupy wyróżnianych przez profesjonalistów sprzętów medycznych, przykuwają wzrok wyjątkowym designem. Dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej (ponad 30 kolorów), dzięki czemu bez trudu znaleźć można taki, który najbardziej pasować będzie do wystroju gabinetu. Postaw na kolor, który podkreśli charakter wnętrza i w zależności od oczekiwań, stanie się jego głównym elementem lub jedynie dopełnieniem.
Koszt dostawy fotela jest całkowicie bezpłatny. Każdy klient może liczyć na pełne wsparcie naszej firmy na każdym etapie zamówienia, jak również użytkowania sprzętu. Wielofunkcyjność i gwarancja komfortu – tak w skrócie opisać można fotele podologiczne z Kerpro.