Welcome
Płytki łazienkowe

Płytki łazienkowe

Zapotrzebowanie na płytki łazienkowe ceramiczne jest tak duże, że nikt nawet nie wątpi w słuszność zastosowania trwałego i stylowego materiału wykończeniowego. Właściwości powłoki w pełni uzasadniają decyzję, co prowadzi do stworzenia praktycznego i przytulnego miejsca do wykonywania zabiegów higienicznych. Otwórz wirtualny katalog, aby zamówić płytki łazienkowe i wcielić je w obecne wnętrze. Idealne okładziny ceramiczne będzie można znaleźć w kilku kolekcjach jednocześnie. Jeśli napotkasz trudności podczas procesu selekcji, możesz skontaktować się z naszymi specjalistami w celu uzyskania pomocy.

Praktyczność i inne zalety płytek łazienkowych

Łazienka to pomieszczenie, w którym płytki można układać nie tylko na podłodze, ale nawet na ścianach i suficie. Czasami wykończenie w jednym kolorze wygląda harmonijnie, ale najczęściej projektanci łączą kilka odcieni kolorystycznych i wprowadzają akcenty wzorami.

Wybór płytek łazienkowych to ekscytujący proces, który gwarantuje zakup wysokiej jakości stylowych produktów o następujących właściwościach:

 • Trwałość – żywotność wykończenia po profesjonalnym montażu przekracza 20 lat.
 • Wodoodporność – wysoki poziom wilgotności w ograniczonej przestrzeni nie niszczy płytki.
 • Zachowanie początkowego wyglądu – przez lata eksploatacji płytki łazienkowe nie tracą kolorów, a wnętrze pozostaje takie samo jak w momencie zakończenia prac wykończeniowych.
 • Wytrzymałość – łatwo utrzymywane są znaczne obciążenia typu dynamicznego i statycznego.
 • Prostota w pielęgnacji – wystarczy regularne czyścić płytki łazienkowe wodą z mydłem lub chemią gospodarczą, aby zachować ich pierwotny wygląd.
 • Płytki z reliefową warstwą wierzchnią zmniejszają prawdopodobieństwo kontuzji na mokrej podłodze.
 • Minimalna porowatość produktów uniemożliwia wchłanianie brudu i zapobiega tworzeniu się pożywki dla bakterii.

Jaki rodzaj płytki łazienkowej zakupić?

Na stronie sklepu internetowego znajdziesz wiele oryginalnych faktur, kupisz płytki łazienkowe, dzięki którym pomieszczenie zabłyśnie nowymi kolorami. Najczęściej klienci wybierają błyszczącą ceramikę, ale nie ignorują produktów o matowym lub tłoczonym wykończeniu, a także imitacji naturalnych materiałów.Ta płytka jest prezentowana w dużej liczbie kolorów, dzięki czemu może wprowadzić w pomieszczeniu zarówno spokojny, jak i aktywny nastrój.

Projektanci radzą nie ograniczać się do jednego koloru i eksperymentować. Połączenie różnych faktur i kolorów harmonijnie wygląda i pomaga pokazać indywidualność. Gładką ścianę można rozcieńczyć ciekawym dekorem, który podkreśli atmosferę relaksu. Na uwagę zasługuje również wanna jako ważny element pomieszczenia, dzięki czemu może być wyłożona w kontraście z innymi powierzchniami. Sprzedaż płytek łazienkowych to główna działalność sklepu, dlatego w asortymencie znajdziesz różne płytki. Zadbaliśmy o wygodny katalog wirtualny, dzięki któremu wygodnie jest wybrać płytkę. Przedstawiamy niedrogie płytki łazienkowe do domów, biur, instytucji.

Ceramiczne płytki do dekoracji łazienki https://ceramixplytki.pl/ prezentowane są w szerokiej gamie:

 • Powłoki o powierzchni gładkiej i wytłaczanej, szkliwionej i nieszkliwionej.
 • Produkty o klasycznym wyglądzie, mozaiki i imitacji cegły, drewna.
 • Licowanie o matowej i błyszczącej fakturze.
 • Płytki kwadratowe i prostokątne, cienkie i grube.
 • Do wyboru mamy białe, beżowe, brązowe, żółte, zielone, szare lub inne płytki łazienkowe.

Korzyści aranżacji łazienki płytkami ceramicznymi

Zalety płytek łazienkowych są oczywiste i niewiarygodne:

 • Są odporne zarówno na wilgoć i parę oraz agresywne chemikalia
 • Higieniczne, nie tworzą grzybów i pleśni
 • Nie odkształcają się
 • Są łatwe w utrzymaniu czystości
 • Bezpieczne.

Niektóre płytki łazienkowe mają tłoczoną powierzchnię antypoślizgową.

Płytki łazienkowe w sklepie internetowym

Dziś płytki ceramiczne do łazienki to nie tylko modny materiał wykończeniowy, to cała sztuka projektowania stylu wnętrz. Płytki łazienkowe mogą pomóc obniżyć koszty remontu. W końcu cena jest ważnym kryterium. Możesz wybierać towary od niedrogich płytek po luksusową ceramikę. Korzystając z naszej strony internetowej, uzyskasz korzystne rabaty, weźmiesz udział w promocjach lub dowiedziesz się o wyprzedażach płytek.

Wygodny katalog na stronie pozwoli Ci wybrać kafelek dokładnie na Twoje życzenie. Każda kolekcja jest ilustrowana zdjęciem, zawiera szczegółowy opis, charakterystykę i zalecenia użytkowania. Co roku projektanci producentów płytek łazienkowych, starając się zaskoczyć najbardziej wymagających klientów, tworzą nowe, coraz ciekawsze i oryginalne kolekcje, a my z kolei jako pierwsi je prezentujemy.

Porada eksperta w sprawie wyboru płytek łazienkowych  

Płytki ceramiczne i gres to podstawa wykończenia łazienki. Żaden inny materiał nie będzie tak estetyczny i praktyczny w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Płytki ceramiczne są w stanie zrealizować niemal wszystkie Twoje fantazje. Ceramiczna płytka łazienkowa to bogata paleta barw, piękno naturalnych materiałów, takich jak drewno, kamień, a także zaawansowane europejskie trendy we wzornictwie płytek ceramicznych.

Przedstawiamy kolekcje łazienkowe o wyjątkowej różnorodności kolorów, faktur i formatów, które zainspirują Cię do stworzenia najbardziej wyjątkowej, komfortowej i osobistej przestrzeni domowej – łazienki. Wraz z wymaganiami funkcjonalnymi na pierwszym miejscu jest efekt optyczny. Format, kolor i wzór płytek tworzą estetyczne akcenty mieszkalne i przyczyniają się do przestrzennego efektu łazienki. Zastosowanie i umiejętne łączenie elementów dekoracyjnych płytek łazienkowych może wpłynąć na nastrój łazienki. Ponieważ płytki pokrywają podłogę i ściany w dużych częściach lub w całości, różne formaty i wzory w znacznym stopniu wpływają na odbiór pomieszczenia.

Ceramix płytki ceramiczne
Andrzeja Struga 3
70-784 Szczecin
730 730 143
ceramixplytki.pl