Welcome
Wynajem samochodu ze Szczecina

Wynajem samochodu ze Szczecina

Wynajem samochodu ze Szczecina – wiele osób, które przyjeżdżają do Szczecina w celach biznesowych lub turystycznych boryka się ze swobodą poruszania się po mieście. Krótko-, średnio- lub długoterminowe wynajem samochodów to najlepsza opcja dla transportu publicznego lub taksówek. Jednocześnie zyskujesz pełną swobodę poruszania się: możesz zaplanować własną trasę bez polegania na rozkładach autobusów czy godzinach przyjazdu samochodów.

Nasza wypożyczalnia samochodów w Szczecinie, również z ofertą na weekend https://automaks.pl/oferta-weekendowa/ działa w tym segmencie od wielu lat. W tym czasie powstała ogromna flota nowoczesnych pojazdów i zorganizowano usługi transportowe. Możesz zadzwonić do naszego biura lub skontaktować się z nami online, aby złożyć wniosek i wynająć samochód. Nie przegap wyjątkowej okazji wypożyczenia taniego samochodu, którego potrzebujesz!

Flota wypożyczalni samochodów Szczecin

Obecnie posiadamy pojazdy wszystkich marek, klas i cen: od najprostszych po luksusowe. W naszej wypożyczalni samochodów w Szczecinie możesz wynająć: Ekonomiczny, średni, biznesowy, luksusowy (klasa VIP), SUV, minivan, van.

Możesz wybrać:

 • Samochody z silnikami diesla lub benzynowymi, z osprzętem gazowym, a nawet samochody elektryczne.
 • Samochody z manualną lub automatyczną skrzynią biegów.
 • Kompaktowy miejski sedan, przestronne kombi z ogromnym bagażnikiem lub potężny crossover z napędem na cztery koła, który nie boi się jazdy w terenie.
 • Samochód wyposażony jest w radar cofania, klimatyzację, komputer pokładowy i inne praktyczne funkcje.

Dostarczamy samochody na dowolny termin według wymagań klienta: od jednego ładunku do 24 miesięcy. W razie potrzeby nasz personel zorganizuje transfer z lotniska lub spotkanie z Tobą i Twoim partnerem biznesowym na dworcu kolejowym. Wynajem auta klasy ekskluzywnej na pewno pozytywnie wpłynie na Twój wizerunek. Pomożemy zorganizować transport na wycieczki, konferencje, wesela, rocznice i inne duże imprezy.

Wypożyczalnia samochodów ze Szczecina klasy biznes

Wynajem samochodu ze Szczecina
Wynajem samochodu ze Szczecina

Wynajem samochodów klasy biznes to jedna z usług oferowanych przez naszą wypożyczalnię samochodów w Szczecinie. Jest to niezbędne na specjalne imprezy, gdzie samochody ekonomiczne i średniej klasy nie są odpowiednie, potrzebujesz samochodu premium, który jest naprawdę wygodny.

Najlepsze rozwiązanie do podróży po mieście, poza miasto i za granicę, do spotkań z gośćmi i partnerami biznesowymi na lotnisku, a także do robienia zdjęć i filmowania. Samochody klasy biznes mogą być wykorzystywane do podróży służbowych i spotkań, a także do użytku osobistego. Wszystkie prezentowane samochody są w idealnym stanie technicznym, są czyste i ubezpieczone. Nasi pracownicy są zawsze gotowi pomóc w wyborze odpowiedniego transportu do konkretnego celu. Każde auto przygotowujemy wraz z niezbędnymi akcesoriami: fotelik samochodowy, router Wifi, lodówka samochodowa, rejestrator DVR, nawigacja. Cenimy naszą reputację i zawsze koncentrujemy się na potrzebach i życzeniach wszystkich naszych klientów.

Powody, dla których warto wynająć u nas samochód:

 • Wsparcie, całodobowa pomoc drogowa.
 • przystępna cena.
 • Minimalny czas do zakończenia procedury.
 • Pełne ubezpieczenie.
 • Dostarcz samochód do klienta.
 • Pojazd działa prawidłowo.
 • Wymień pojazd w przypadku awarii.

Warunki wynajmu wypożyczalni samochodów Szczecin

Nasza wypożyczalnia samochodów w Szczecinie https://automaks.pl/wypozyczalnia-samochodow-szczecin-srodmiescie/ oferuje każdemu klientowi komfortowe warunki wynajmu. Posiadamy system rezerwacji samochodów, który zapewnia dokładną i terminową dostawę wybranego pojazdu. Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub poprzez formularz online na stronie.

Wynajmij samochód na następujących warunkach:

 • W przypadku wynajmu samochodu klasy ekonomicznej, średniej lub biznesowej klient musi mieć ukończone 21 lat.
 • Co najmniej rok doświadczenia w prowadzeniu pojazdu.
 • Do podpisania umowy potrzebny jest dowód osobisty lub paszport, a także prawo jazdy (wydane poza granicami Polski, musi spełniać wymogi UE).

Pojazd odebrany z naszej wypożyczalni samochodów w Szczecinie  był pełny. A zwracając go, należy również zwrócić uwagę na paliwo w tym stanie. Oczywiście wynajęty pojazd musi zostać zwrócony w takim samym stanie, w jakim go otrzymaliśmy. Wszelkie stwierdzone wady zostaną wypłacone ze środków klienta. Jeżeli umowa zawiera limit kilometrów, przekroczenie tego limitu będzie skutkowało wyższą ceną za dzień. Jeśli kierowca otrzyma mandat, wyjmie go z kieszeni.

Nasza przewaga

W pracy z naszymi klientami kierujemy się zasadą partnerstwa, co niesie za sobą wiele korzyści.

Zawierając umowę najmu z naszą wypożyczalnią samochodów w Szczecinie zapewniasz:

 • Każdy pojazd jest w pełni sprawny technicznie i przechodzi regularne przeglądy.
 • Dostarczymy samochód z pełnym paliwem.
 • W razie potrzeby otrzymasz dodatkowe wyposażenie, takie jak fotelik dziecięcy czy nawigator GPS.
 • Bez względu na to, gdzie jesteś, całodobowa pomoc techniczna zawsze będzie z Tobą w kontakcie.
 • Kiedy płacisz, płacisz tylko zakontraktowaną kwotę, z wyłączeniem dodatkowych prowizji i innych ukrytych płatności.

Wynajem samochodu z naszą firmą jest opłacalny, wygodny i bezpieczny. Spróbuj! sam!